Рапърът е задържан заради сбиване в кв. Сарафово  Бургаският рапър

...
Рапърът е задържан заради сбиване в кв. Сарафово  Бургаският рапър
Коментари Харесай

Извънредно! Арестуваха Гарджока

Рапърът е арестуван поради сборичкване в кв. Сарафово 

Бургаският рапър Николай Нанев, по-известен като Гарджока, е задържан поради сборичкване, научи Флагман.бг от извънредно меродавен източник. Инцидентът е станал в кв. “Сарафово “, където тогавашната рап звезда на България, е налетял на млад мъж от квартала, също криминално проявен.

Пострадалият обаче незабавно подал тъжба в Пето районно управление (на МВР) Бургас и Гарджока бил задържан. Полицаите са го спипали в заведение в кв. “Сарафово “, където той се държал извънредно несъответстващо – като че ли е дрогиран. Постоянно крещял, удрял по масите и шокирал клиентите, описа очевидци.

Незабавно му е осъществен персонален обиск, само че в него не са открити опиати, научи Флагман.бг.

Въпреки това Гарджока е задържан поради побоя и сега е в Пето районно управление (на МВР) Бургас. Предстои да бъде измамен под наказателна отговорност – за хулигански прояви и нанасянето на лека телесна щета.

Той е с условна присъда и нищо чудно напълно скоро да се върне в пандиза или в ЦПЗ „ Проф.д-р Иван Темков “, в случай че експерти преценяват, че се нуждае от особено психиатрично лекуване.

35-годишният Николай Нанев се появи изведнъж преди няколко дни на морския бул. „ Алеко Богориди “ в Бургас, откакто последните няколко години бе в заточение – лекуваше се в психиатрия и рядко се появяваше измежду хората.

Още във вторник направи усещане, че той е въоръжен – с нож, който носи за почит на врата си.

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР